Perníková soutěž

29.11.2016 12:10

A už tady máme opět Adventní čas a s ním spojenou tradiční soutěž o nejkrásnější perníkové výrobky. Zúčastnit se mohou všichni žáci a jejich rodiče a prarodiče. Stačí upéct a nazdobit nějaký preníkový výrobek a přinést ho do školy. Někdo se pustí do srdíčka nebo vánočního zvonečku, ti zkušenější mohou vyrobit třeba domeček nebo celý perníkový Betlém. Někdy ale stačí jen malá perníková drobnost, která potěší. Všechny výrobky budou vystaveny ve vstupní hale školy, kde si je mohou všichni prohlédnout.

Každopádně už se těšíme na to, jak naše škola provoní perníkovou vůní, která neodmyslitelně patří k Vánocům. A ti, kteří dostanou nejvíce hlasů, budou pak ve středu 21.prosince dopoledne odměněni na Vánoční besídce.

Plakát - Perníková soutěž