Pěvecká soutěž "Hlas naší školy"

17.04.2015 13:03

Dne 16. 4. 2015 se uskutečnila pěvecká soutěž s názvem Hlas naší školy. Porota byla velmi milá, spravedlivá a rozhodná. Kdo v ní zasedl? Z našeho učitelského sboru Mgr. Danuše Knápková, Mgr. Iva Maderová, z řad žáků Martina Janotová, Kateřina Mikulská, Nikola Samková a Michal Štěpánek. Jednotlivci soutěžili ve třech kategoriích rozdělených podle ročníků, speciální skupinou byly dvojice. Odvahu, kuráž a pěkný hlas předvedlo 20 žáků samostatně, s radostí jsme si poslechli také 6 dvojic. Protože některé výkony byly opravdu vyrovnané, porota se rozhodla udělit v I. kategorii rovnou dvě druhá místa  a v kategorii dvojic rovněž dvě místa, ale tentokrát první. Publikum bylo ukázněné, příjemné a velmi hezky soutěžící motivovalo řádným potleskem i zaslouženým výskáním. Zajímá vás, kdo vyhrál?

Podívejte se!

I. kategorie

1. místo: Panchártková Aneta

2. místo: Machala Dominik + Radkovič Štěpán

3. místo: Kostková Tereza

II. kategorie

1. místo: Sasínek Lukáš

2. místo: Prágerová Veronika

3. místo: Langrová Veronika

III. kategorie

1. místo: Hemzová Kristýna

2. místo: Jamborová Marcela

3. místo: Zemčíková Leona

IV. kategorie

1. Prágerová Veronika + Palůchová Helena a Machalová Eliška + Machalová Karolína

Ráda bych poděkovala porotě, divákům a především soutěžícím. Postavit se před ostatní žáky a dospěláky není nic jednoduchého a všichni soutěžící to zvládli se ctí a bravurou. Také chci vyjádřit svůj dík  kolegyni, Mgr. Věře Šilinkové, která na soutěž připravovala děti z 1. a 2. třídy, panu řediteli, Mgr. Ing. Zbyňku Háderovi, který nás v závěru všechny duchapřítomně namotivoval ke společnému zpěvu, a panu školníkovi, Ladislavu Šrámkovi, který nás opět přesvědčil, že se na něj můžeme v nouzi obrátit. Učím na ZŠ Dolní Věstonice prvním rokem, ale vždy se tam velmi těším a dnešní den i výkonyjednotlivých žáků mi budou dlouho ležet v paměti a budu na ně moc ráda vzpomínat. Děkuji všem zúčastněným.

Mgr. Jana Týmal Valoušková

—————

Zpět