Plavecké závody Hustopeče

12.05.2015 13:23
Plavecká škola Hustopeče dnes 12. května 2015 pořádala již 15. ročník Plaveckých závodů 3. tříd. Závodů se mohli zúčastnit žáci, kteří v tomto školním roce absolvovali plavecký výcvik. Dvě dívky a dva chlapci s nejlepšími časy tak mohli svoji školu reprezntovat. Z naší školy to byla Anetka Panchártková, Vendulka Zemčíková a Martin Semerák ze 3. třídy a Vašík Rajchl ze 2. třídy. Nejprve plavali jednotlilvci 25 m libovolným způsobem, následně se plavala štafeta 4 x 25 m (dva chlapci a dvě dívky). Účast byla hojná a konkurence opravdu silná. Přesto jsme obstáli výborně. Z 35 dívek se na krásném 7. místě umístila Vendulka Zemčíková a z 35 chlapců na vybojovaném 13. místě Vašík Rajchl (náš jediný druháček). Naší odměnou sice nebyla žádná medaile, ale spokojenost z dobrých výsledků a také sladká tečka sportovního dopoledne. A při výběru zmrzliny jsme ještě nakoukli na výstavu obrazů pana Josefe Řeháka s tematikou naší kouzelné Palavy. DK

—————

Zpět