Po škole chodil Mikuláš. A naděloval dárky.

05.12.2015 13:04

V pátek 4.prosince naši školu navštívil Mikuláš spolu s anděly a čerty. Deváťáci si pro své mladší spolužáky nachystali krásné masky a navštívili postupně celou školu. Největší úspěch měli pochopitelně u těch nejmenších. Mnozí se strašidelných čertovských masek opravdu hodně báli a často ukápla i nějaká ta slzička. Ochranu hledali děti u své paní učitelky, která u těch nejmenších poslala čerty pro jistotu na chvíli na chodbu. Andělé pak přečetli dětem co na ně všechno ví. Kdo zlobil a kdo byl hodný. Ti co měli nějaký ten škraloup na duši pak museli slíbit, že se polepší. Někteří dokonce okusili jaké to je být odnesen čertem v pytli. Nakonec ale všichni dostali od Mikuláše a andělů nějakou tu dobrotu a byli spokojeni.

 

Podívejte se na fotky z Mikuláše.

—————

Zpět