Po škole chodil Mikuláš

05.12.2016 12:24

Bušení na dveře, řinčení řetězů a zvonění na zvonek, sem tam nějaká slzička, ... tak taková atmosféra vládla první hodiny v pondělí na naší škole. Divíte se, jak se takhle může učit na základní škole? Ne, nebyl to žádný výchovný projekt. Po po naší škole chodil Mikuláš, andělé a hromada čertů. Navštívili každou třídu na prvním stupni a některé třídy i z druhého stupně. V každé třídě Mikuláš přečetl, jak se kdo učil, jestli byl hodný nebo zlobil a zda si zaslouží nějaký dárek. Ti hodnější se nebáli, ale ti, co měli na svědomí nějaký hříšek, měli opravdu z čertů strach. Báli se, že je odnesou v pytli pryč. Mikuláš byl ale letos opravdu hodný a každému něco daroval. Takže máme pořád stejný počet žáků jako včera :-)

Podívejte se na fotky z Mikuláše

—————

Zpět