Poslední závody atletů

27.06.2014 17:57

Posledními dvěma závody našich atletů byly závody v Hodoníně, Ivančicích a Břeclavi. V Hodoníně se nebojovalo o medaile, ale o body do soutěže družstev. I v oslabené sestavě si družstvo okresního výběru (kterého byly naši závodníci členy) vybojovaly postup do krajského kola soutěže ml.žactva.

V Ivančicích se naši závodníci už mohli radovat ze získaných medailí. Nejvíce se dařilo Janu Tančincovi (stříbro a dva bronzy), Lukáši Topolanskému (stříbro, bronz) a stříbrnou medaili vybojovala i Vendula Zemčíková. Medailovou sbírku doplnili ještě bronzoví Kamil Zvěřina a Kateřina Kucejová.

Velký úspěch pak zaznamenali naši závodníci na třetím kole zajícovy ligy v Břeclavi. Získali jsme celkem 22 medailí. Největším "sběratelem" byla Vendula Zemčíková, která získala dvě zlaté (300m, dálka), jednu stříbrnou (60m) a jednu bronzovou (míček). Dvě zlaté vybojoval Adam Jekl (60m, dálka). Leona Zemčíková vyhrála výšku a byla třetí na 60m př. a v pětiboji. Soutěže koulařek vyhrály Viktorie Pacutová a Marcela Jamborová. Jan Tančinec vybojoval jednu stříbrnou (dálka) a dvě bronzové medaile (60m, míček). Michal Machala byl druhý v běhu na 60m a třetí na 800m.Stříbrné medaile pak vybojovali ještě Prágerová (koule), Kostka (koule) a Kucejová (míček). Bronzové medaile získali dále Bezděková (míček), Klusáková K. (koule) a Topolanský M.  (koule).

—————

Zpět