Poznej kouzlo řemesel

16.04.2016 09:04
Ve středu 13. dubna navštívilo naši školu po předchozí domluvě SOU tradičních řemesel a VOŠ z Brna. Vedení školy nám představilo všech 5 oborů - montér suchých staveb, elektro obory (mechanik, elektrikář-silnoproud,elektromechanik pro zařízení a přístroje), umělecký kovář, truhlář, desing interiéru a někteří z jejich studentů práci prezentovali přímo na místě. Zručností a ochotným přístupem zlákali i spoustu našich děti vyzkoušet si svoje "české ručičky" a zcela jistě byli i inspirací pro současné osmáky - budoucí deváťáky při rozhodování se či volbě dalšího studia. Posádka z učiliště následně odjela do Horních Věstonich navštívit Kovárnu U Dubnů, kde naopak zcela jistě čerpali inspiraci zase oni. Pro obě školy se tak středeční dopoledne stalo velice příjemným a my SOU Brno, Střední a paní Ing. Marii Číkové děkujeme. DK

—————

Zpět