Pozvánka na Vánoční koncerty

25.11.2015 08:42

Tak jako každý rok i letos připravujeme pro rodiče i širokou veřejnost Vánoční koncerty. letos se uskuteční hned pětkrát. Začínáme v pondělí 7.prosince ve Strachotíně a o den později se představíme po několikaleté odmlce znovu v Popicích.  Ve středu 9.prosince se uskuteční koncert v Pavlově, který bude výjimečný tím, že je opět součástí celorepublikové akce "Česko zpívá koledy," kdy tento den v 18.00 hod. se rozezní koledy v mnoha městech a obcích naší republiky. Společně si před pavlovským kostelem zazpíváme šest koled (opět nachystáme zpěvníčky) a pak bude pokračovat program v kostele. Poslední dva koncerty budou v pondělí 14.prosince v Horních Věstonicích a ve středu 16.prosince v Dolních věstonicích. 

V programu vystoupí žáci naší školy, kteří budou nejen zpívat, ale popět si nachystali i živý Betlém. A zase jiný než loni. Během koncertu se nám také představí i sbor dospělých AMOS, který přacuje při naší škole již třetím rokem a za tu dobu si získal dobré jméno mezi veřejností i hudebníky celého regionu. 

Prostě máte se na co těšit a my se těšíme na Vás.

Vanocni koncerty_plakat.pdf

—————

Zpět