Pozvánka na Vánoční koncerty

29.11.2016 12:17

Co by to bylo za Vánoce bez Vánočních koncertů Základní školy v Dolních Věstonicích. Už jsme si zvykli, že právě na nich se naladíme každý rok na Vánoční notu. Ten první bude už ve středu 7.prosince v Pavlově a pak bude koncertování pokračovat v Dolních Věstonicích (12.12.), Strachotíně (14.12.) a poslední koncert bude v Horních Věstonicích v pondělí 19.prosince. Začátky koncertů v místních kostelech budou vždy v 18. hodin.

Další tradicí Vánočních koncertů je to, že je každý rok jeden z nich zapojen do akce Česko zpívá koledy. Letos je řada na koncertu ve Strachotíně. Ten začne společným zpíváním koled před kostelem. Všichni dostanou malé zpěvníčky a společně si zazpíváme nejznámnější koledy. Pak bude program pokračovat v kostele. Připomínám jenom, že jsme byli mezi prvními pěti místy na okrese, kde se tato akce začala a dnes je do ní zapojeno několik desítek obcí na Břeclavsku. 

Plakát Vánoční koncerty

Plakát Vánoční koncert PAVLOV

Plakát Vánoční koncert Dolní VĚSTONICE

Plakát Vánoční koncert STRACHOTÍN

Plakát Vánoční koncert Horní VĚSTONICE

—————

Zpět