Přespání ve školní družině podruhé

18.06.2016 20:00

Ještě než se všichni rozejdeme na prázdniny, čekala na nás další noc ve škole. Tentokrát jsme se naučili, jak z obyčejného bílého trička vykouzlit barevné. Tričko jsme pomocí kolíčku zatočili do klubíčka, převázali provázkem a potom přišly na řadu barvičky. A na závěr nás čekalo "vaření v mikrovlnce". Nakonec jsme trička vymáchali a pověsili. Opravdu se nám moc povedly. Čas večeře se blížil, tak hurá rozdělat oheň, abychom si mohly opéct špekáčky. Za chvilku jsme všichni mlaskali nad touto dobrotou. Protože k táboráku patří písničky, tak hurá do zpěvu. A než jsme se nadáli, na obloze se objevila první  hvězdička. Ale spát jsme ještě nešli. Čekala nás stezka odv ahy, kterou jsme všichni zdárně absolvovali a ztvrdili to svým podpisem. Největším nebojsou byla EMA HOLÍKOVÁ, která ji prošla úplně sama. Následovala pohádka  a ......  dobrou noc ....
Po vydatné snídani  nás čekal úklid a  hurá domů. 

—————

Zpět