Přespání ve školní družině

18.06.2017 21:45

PŘESPÁNÍ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ 2017

Tak a  konečně je pátek a s ním i přespání ve škole. Děti už se nemůžou dočkat, až bude 16:45, nejraději by určitě posunuly čas. Po krátkém ubytování jsme se všichni přesunuli na dvorek. Úkolem bylo udělat z obyčejného trička neobyčejné, které si nikde nekoupíte. Zdobili jsme foukacími fixy, někteří části i nastříhali a dozdobili korálky. Moc se nám to povedlo. Pozor, vyletí ptáček a vše je zdokumentováno. A protože jsme už měli všichni hlad jako vlci, rozdělali jsme oheň a opekli si špekáčky. Byla to velká dobrota. U táboráku nesmí samozřejmě chybět ani písničky, a tak při veselém zpívání jsme si ani nevšimli, že sluníčko už zapadlo. Nechtělo se nám ještě spát, a proto jsme se vydali na večerní procházku. Ta nás zavedla do místního kostela (DEN KOSTELŮ), kde jsme s otevřenou pusou naslouchali povídání paní Lexové o lesních skřítcích.Svou statečnost prokázaly děti na stezce odvahy. Největšími nebojsy byli ONDRA KOVAŘÍK a DAVID MACHALA.

No a pak následovala pohádka............ a alou na.......... kutě.

Ráno byla nachystaná vydatná snídaně. Moc nám chutnaly mufiny od Terezky Kostkové i míchaný čaj se opravdu podařil!!!!!! No a potom se jen stačilo zbalit a čekat, než pro nás přijedou rodiče. BYLO TO ÚŽASNÉ PŘESPÁNÍ.

A ZA TO DĚKUJEME NAŠIM DĚTEM A HLAVNĚ PANÍ UČITELKÁM!!!!!!!!!


 

Karolína Machalová

 

 

—————

Zpět