První turnaj miniházené nám nevyšel

09.12.2014 19:46

Naše škola se letos zapojila do tzv. Pálavské školní ligy v miniházené. Tato soutěž se týká smíšených družstev žáků 1.-3. třídy a žáků 4. - 5. třídy. I když nemáme zrovna ideální podmínky pro tento sport, nechybí nám chuť poměřovat se soupeři z jiných škol. První turnaj se uskutečnil ve sportovní hale v Hustopečích. Ani jedno naše družstvo sice nedokázalo zvítězit, ale alespoň víme, že se můžeme zlepšovat. Příště se snad nějakého vítězství dočkáme.

Naše mladší družstvo bojuje v lize pod názvem "Bílý tygři" a spíše se od ostatních učilo, jak se ta miniházená vlastně hraje. Nejlepší zápas jsme paradoxně sehráli s vítězem turnaje týmem Nádražka I., a prohráli jsme ho až po velkém boji 8:11. Byl to náš poslední zápas na turnaji a ukazovalo se, že se tohle družstvo rychle učí a příště už může být pro své soupeře nebezpečnější. Nejlepšími střelci družstva byli Vendula Zemčíková s 10 brankami (celkově je na 6.místě) a Denny Balog s 3 brankami.

Starší družstvo (pod názvem Kometa) mělo proti sobě opravdu zkušené soupeře, kteří hrají házenou závodně. Nezalekli jsme se jich a snažili se jim být důstojným partnerem. nejlépe nám to šlo proti družstvu V.Němčic, které jsme prohráli jen 4:8. Nejlepšími střelci byli Martin Topolanský se 4 brankami (12.celkově) a František Rajchl se 3 brankami.

 

 

—————

Zpět