Rajchl a Zemčíková ve výběru kraje

02.10.2017 12:06

Naši dva atleti František Rajchl a Vendula Zemčíková dosáhli velkého úspěchu, když byli za své celoroční výkony nominováni do výběru Jihomoravského kraje v atletice. Oba dva se zúčastnili v Olomouci mezikrajového utkání, kde soutěžili proti výběrům Moravskoslezského, Zlínského a Olomouckého kraje. Oba se ve velké konkurenci neztratili a díky jejich výkonům skončilo družstvo z jihu Moravy na druhém místě.

František Rajchl soutěžil ve vrhu koulí a během závodu se dvakrát dostal přes hranici 11 metrů a vytvořil si osobní rekord 11,39 m. Tímto výkonem skončil na krásném třetím místě. Vendula Zemčíková ve skoku vysokém překonala laťku ve výšce 145 cm a potom se pokoušela i o osobní rekord 149 cm, který ale tentokrát odolal. I tak z toho bylo krásné páté místo. Oběma blahopřejeme.

Podívejte se na fotky

—————

Zpět