Recitační soutěž

16.03.2016 22:14

Dne 16. března proběhlo na naší základní škole "Školní kolo recitační soutěže", na které se připravili vítězové jednotlivých třídních kol. Ve čtyřech kategoriích vystoupilo celkem 25 recitátorů. Správnou atmosféru jsme si vytvořili četbou Vašíka, Štěpána, Kubíka a Barušky ze třetí třídy poučného příběhu Jácička a veverky. A aby soutěžící úplně zapomněli na trému, zaposlouchali jsme se do veršů několika milých básniček z "vlastní tvorby" dětí. A pak už jsme všichni mohli pozorně naslouchat a porota spravedlivě hodnotit. V letošním roce pomáhala i "dětská porota" - T. Samková, M. Landkamerová, Lukáš Sasínek, Natálka Jablonická, Karolína Klusáková. Děkujeme jim. A jak to všechno recitování dopadlo?

I.kategorie: 1.místo-Österreicherová Martinka, 2. místo-Ďuriš Dominik, 3. místo-Ondra                           Kovařík

II.kategorie: 1.místo-Kostková Terezka, 2.místo-Havlíček Jakub a Tadeáš Duben, 3.místo-                    Radkovič Štěpán

III.kategorie: 1.místo-Palůch Bronislav, 2.místo-Kršková Hedvika, 3.místo-Daniel Skoček                             a Topolanský Robert

IV.kategorie: 1.místo-Prágerová Veronika, 2.místo-Kucejová Kateřina, 3.místo-Hlávka Radek