Rodinný výlet do Prahy - poděkování

19.03.2018 14:23

Touto cestou bychom chtěly moc poděkovat paní učitelce Zdeně Hrabcové a paní Michaele Houdkové za perfektně zorganizovaný výlet do Prahy. Bylo to určitě hodně časově náročné. Exkurze letiště Václava Havla se nám hrozně líbila, hlavně přílet obřího letadla. Byl to nevšední zážitek. Procházka centrem Prahy byla také kouzelná. Vyfotografovaly jsme si Pražský hrad s hradní stráží, kostel sv. Víta, nakoupily jsme suvenýry, daly si horkou čokoládu a rodiče svařák. Poté jsme pokračovaly krásnými pražskými uličkami na Karlův most. Projely se metrem a šly k autobusu. Procházka nam trvala 3 hodiny. I přes nepřízeň počasí (za které nikdo nemůže) byl výlet hrozně fajn. Prostě krásný sobotní den.

Budeme se těšit na další společné výlety.

Ještě jednou moc děkujeme.

Napsala: Terezka Skočíková ze 4. třídy s maminkou

—————

Zpět