Sestry Zemčíkovy výborně skákaly v Brně

21.12.2016 20:07

Na tradiční Vánoční laťce v Brně se i letos představily dvě žákyně naší školy, sestry Vendula a Lea Zemčíkovy. A oběma se dařilo výborně. Vendukla v kategorii přípravek získala bronzovou medaili za výkon 139 cm. V její kategorii se sešla opravdu obrovská konkurence nejlepších závodnic v republice. Vendulka měla třítýdenní tréninkové manko, ale přesto bojovala a to bylo znát na jejím výkonu. Za svým osobním maximem zaostala o pouhé 4 centimetry a boj o stříbro prohrála jenom na pokusy. Skvěle si vedla i její sestra Leona, která mezi staršími žákyněmi vyskákala skvělou pátou příčku. Postupně se zlepšovala až na výkon 146 cm, který znamenal její nové osobní maximum v této disciplíně. Potěšila nesmírnou bojovností, kterou porážela své zkušenější soupeřky. Jsme rádi, že naše závodnice takto výborně zakončily letošní velmi úspěšný sportovní rok na naší škole.

 

Podívejte se na fotky ze závodu

—————

Zpět