Školní kolo recitační soutěže

09.03.2017 20:16

Ve čtvrtek 9. března proběhlo školní kolo recitační soutěže, do kterého z třídních kol postoupilo 27 recitátorů. Po úvodní i trošku motivační recitaci Jeníka Janči a Dominika Machaly začalo veršované klání. Všechny soutěžící pozorně poslouchala pětičlenná porota složená z třídních učitelek 1. stupně a tříčlenná porota žákovská včetně zastoupení z řad rodičů. Všichni recitovali jak nejlépe uměli. Někteří bojovali o vítězství, někteří se svojí vlastní trémou....ale snahou i výkony nám všem rozehráli úsměvy na tvářích. Úsměvné určitě bylo také shlédnutí videozáznamu s loňskými nejúspěšnějšími recitátory. Děkujeme všem dětem, hlavně prvňáčkům, děkujeme i rodičům za účast a zájem. A jak to tedy dopadlo?

I.kategorie - Matyas Hamák (1.místo), Sofie Střítecká (2.místo), Adam Šilinek (3.místo)

II.kategorie - Eliška Rajchlová (1.místo), Terezka Kostková (2.místo), Anička Havlíčková (3.místo)

III.kategorie - Vašík Rajch (1.místo), Kubík Havlíček (2.místo), Vendulka Zemčíková (3.místo)

IV.kategorie - V. Prágerová, K. Kucejová, H. Palůchová, K. Kulkusová (účastnily se)

Cena diváka - Terezka Kostková a Daniel Skoček

Do oblastního kola v Mikulově postupují: M.Hamák, E.Rajchlová, T.Kostková, V.Rajchl, J. Havlíček

GRATULUJEME !!!

DK—————

Zpět