Slalom na lyžích v Němčičkách

24.01.2015 12:25

Po krátkém rozcvičení a rozježdění se začalo očekávané klání na lyžích. Všichni účastníci lyžařského výcvikového kurzu v Němčičkách se pomou nechali vyvézt na vrchol sjezdovky a tam už jen čekali na povel „TŘI, DVA, JEDNA, JEĎ !“ Vysílačka na startu nahlásila jméno závodníka či závodnice, vysílačka u cíle dala pokyn a na stopkách začal nekompromisně běžet čas. Pro nás krátká vteřina se pro závodníky stala dlouhou a její desetiny a setiny rozhodující. Zvláště pro lyžaře z 5. třídy bylo čekání na výsledky nekonečné. Téměř všichni se dostali pod hranici jedné vteřiny. Zvláštní pochvala patří dětem z MŠ v Pavlově. Davídek Machala statečně projel cílem, i když ho zdrželo několik drobných pádů mezi slalomovými praporky. Výborná však byla Anička Havlíčková, která si svoji závodní jízdu nejenom užila, ale získala i čas 1:19.01, kterým by se mohla zařadit mezi závodníky I. kategorie :-).

I.KATEGORIE (1., 2,. a 3.tř.)     1. místo – JÁNOVÁ Kačenka z 2. tř. – čas 0:38.20

                                                2. místo – SAMKOVÁ Terezka z 2. tř. – čas 0:38.67

                                                3. místo – TANČINEC Jeník z 1. tř. – čas 0:40.64

 

II.KATEGORIE (4. a 5. tř.)         1. místo – TOPOLANSKÝ Martin z 5. tř. – čas 0:30.01

                                                2. místo – RAJCHL František z 5. tř. – čas 0:30.39

                                                3. místo – MACHALOVÁ Eliška z 5. tř. – čas 0:32.39

 

Všem dětem upřímně gratulujeme a těm, kteří se pro nemoc slalomu na lyžích zúčastnit nemohli, přejeme brzké uzdravení a příští rok „Zlom vaz“! DK

Výsledková listina 1. kategorie

Výsledková listina 2. kategorie

—————

Zpět