Slavnostní ukončení šk. roku 2015/2016

01.07.2016 18:34

Není to tak dlouho, co jsme se shromáždili na dvorku naší školy při zahájení školního roku. Nyní zde zase stojíme plni očekávání, ale školní rok již končí. Po vyhlášení výsledků a dekorování vítězů sportovního dopoledne pan ředitel všem žákům i učitelům poděkoval za práci a popřál příjemné prázdniny. Vyhodnotil však práci nejlepších žáků, kteří naši školu reprezentovali nejen svými výbornými studijními výsledky, ale i výsledky ve vědomostních či sportovních soutěžích a jiných mimoškolních aktivitách. Jsou to - Vendulka Zemčíková, Karolína Machalová, Lukáš Sasínek, Leona Zemčíková, Tereza Kejíková, Aneta Machalová a Michal Štěpánek. Před rozchodem do tříd a slavnostním předáním vysvědčení však ještě předstoupili deváťáci - absolventi naší školy - kteří se s námi rozloučili. Přejeme jim správné vykročení do života a úspěšné a šťastné zvládnutí další životní etapy. DK


—————

Zpět