Slavnostní ukončení školního roku 2014/2015

26.06.2015 14:36
Slunné počasí, slavnostní atmosféra a radostná nálada. To vše vystihovalo dnešní ráno. Pan ředitel pozdravil a přivítal všechny pedagogy i žáky, kteří společně nastoupili na dvorku naší základní školy. Všem poděkoval za celoroční práci, snahu a dosažené výsledky. Následovalo vyhodnocení nejlepších "sběračů starého papíru". Velikým překvapením bylo 2. místo udělené STAVOSUREM Hustopeče, které získal Adam Jekl ze 2. třídy. Poté byli oceněni nejlepší žáci naší školy: Vendulka Zemčíková, Leona Zemčíková, Marcela Jamborová, Kateřina Mikulská, Tereza Kejíková, Kateřina Dubnová a Aneta Machalová. Reprezentovali školu ve sportovních či vědomostních soutěžích. Dále proběhlo vyhlášení výsledků stolního tenisu, šplhu a atletického čtyřboje. Na závěr se pan ředitel loučil. Tentokrát dvakrát. S paní učitelkou 4. třídy Emílií Jedličkovou a se všemi deváťáky. V rozjařených tvářích spolužáků se objevilo dojetí. Přesto přejeme všem našim absolventům šťastné a úspěšné vykročení do další životní etapy. DK

—————

Zpět