Slavnostní ukončení školního roku

29.06.2018 21:33

Znamená dnešní déšť pláč z ukončení školního roku nebo prší štěstí volna? Každopádně jsme se všichni cítili jako to čtvrteční počasí - zčásti malinko naplněni trémou a obavami, zčásti plni radosti a očekávání prázdnin.

Nejdříve pan ředitel vyhodnotil jednotlivé kategorie (chlapci a dívky) ve šplhu, následně v celém atletickém čtyřboji. Poté byli odměněni nejlepší sběrači starého papíru: Kateřina Kulkusová, Dominik Machala a Maty Jandek. Před celou školou byli vyhlášeni všichni žáci ze 2. stupně, kteří prospěli s vyznamenáním. Na závěr předstoupili deváťáci, aby poděkovali a rozloučili se se všemi i se vším, co se jim během devíti let studia na našem "ústavu" vtisklo do srdíčka.

Pan ředitel společné loučení neukončil okřídleným úslovím Cyrana "Svůj širák odhazuji v dál...", ale již tradičním "A já si teď nasazuji svůj prázdninový klobouk."

A teď hurá do tříd pro vysvědčení! A hurááááá domůůůů !!!!

DK

—————

Zpět