Slavnostní zahájení nového školního roku

01.09.2016 22:35

Letošní školní rok začal 1. září stejně jako všechny předchozí. Přesto byl pro nás svým způsobem několikrát výjimečný. Nový "kabát" školy konečně prozradil, kolik nového je i uvnitř. Byl nám schválen pomocný sociální asistent. Dosáhli jsme na rovnou "stovku" fyzicky přítomných žáků. Náš dvoreček byl plný dětí a velikou radost nám udělali i všichni přítomní rodiče. Na slavnostní zahájení se dostavili zástupci všech čtyř obcí včetně pana senátora J. Hajdy (Ing. Jaroslava Rajchlová z Dolních Věstonic, Ing. Helena Gutmanová ze Strachotína, Ing. Vladislav Moravčík z Horních Věstonic a pan Zdeněk Duhajský z Pavlova). Prvňáčci stáli ve "dvou" řadách :-) .... To vše umocnil příjemný slunný den a optimistická přání pana ředitele a paní starostky Rajchlové. Chceme mít školu moderní, účelnou, ale především útulnou a vytvořit tak v dnešní uspěchané době pro děti prostředí "jako doma". Nižší počty žáků ve třídách jsou báječným předpokladem.

Příjemný a úspěšný školní rok 2016/2017 dětem, rodičům i pedagogům. DK


—————

Zpět