Spaní ve škole

23.11.2015 00:00

SPANÍ VE  ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

V pátek 20. listopadu v 16.30 hodin jsme se sešli před naší školou a začalo to pravé dobrodružství. Připravili  jsme si "postýlky" na spaní a vrhli se na Loveckou safari s lovcem Pampalinym. Nestali se z nás  lovci, ale rychlí gepardi, obratní sloni, mrštné krajty. Po vyčerpávajícím boji jsme se navečeřeli a čekala nás beseda v knihovně. Už víme, jak se knihy třídí a jak to v knihovně chodí. Večer jsme vyplnili hraním společenských her, obouvali jsme židličky, hráli na kočku a myš s míčky. Poté nastala ta pravá chvíle prokázat svou odvahu. Po dvojicích jsme se vydali najít dopis lovce Pampalinyho, cestu nám ukazovaly lampičky. Všichni jsme to zvládli na jedničku. Proběhla hygiena a šupky dupky do spacáků. Závěr večera byl ukončen pohádkou na dobrou noc a spánek přišel téměř okamžitě. Noc proběhla v klidu. Po ranní očistě a snídani jsme si zahráli hry v tělocvičně a v 10.00 hodin se s rodiči rozcházeli domů.

Touto cestou bych ráda poděkovala všem rodičům, kteří jakkoli přispěli na akci, ať již formou sladkostí, ovoce a zeleniny či materiálních příspěvků, ale i morální podporou. Děti se měly možnost poznat i v jiných situacích, mimo dobu školního vyučování. Těšíme se na příští rok – spaní zdar. Dag,ar Zvěřinová - vychovatelka ŠD

—————

Zpět