Stříbrná běžecká výprava

16.12.2013 11:03

Naši běžci mají za sebou další úspěšné vystoupení. Na běžecké závody v Hustopečích s názvem „Vánoční desítka“ odjelo celkem deset našich dětí. A hned sedm z nich se vrátilo ověnčeno medailí. Tuto výpravu můžeme směle nazvat stříbrnou, protože šest těchto medailí bylo z tohoto kovu.

V nejmladší kategorii získal tuto medaili Jan Tančinec (MŠ Pavlov), v kategorii ml.přípravky doběhli na druhém místě František Rajchl a Vendula Zemčíková, hned za ní pak Nikola Klusáková, která tak získala do své sbírky další bronzovou medaili. Dařilo se i Radku Malinovi ve st.přípravce a zase to bylo stříbro. Mezi ml.žáky si medaile dovezli Leona Zemčíková a Michal Štěpánek. A opět byly ze stříbrného kovu. Medaile těsně unikly Vašku Rajchlovi, Marcele Jamborové a Lukáši Kulkusovi. Všem závodníkům děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

—————

Zpět