Svoz papíru Strachotín

12.05.2017 18:33

V první polovině května proběhly ve všech třech obcích Pavlov, Strachotín a Dolní Věstonice poslední svozy papíru. Se sběrem na výlet do Legolandu končíme, avšak ve sběru starého papíru pokračujeme dál!!! Hned příští školní rok bychom totiž chtěli vycestovat zase někam jinam za hranice České republiky.

Děti naší školy na výlet do Legolandu nasbíraly celkem 14 107 kg !!!                                                                                                       Mezi nejlepší sběrače patří Karolína Machalová, Terezka Skočíková :-), Dominik Machala, Dominik Ďuriš a Nelinka s Danielem Skočkovi. Děkujeme za pomoc i rodičům a rovněž všem občanům, kteří do kontejneru také "přidávali". Celkové množství odvezené sběru je tím pádem samozřejmě daleko větší a my se již těšíme na další "nasbírané dobrodružství"!

Děkujeme OÚ ve Strachotíně a jeho zaměstnancům. V úterý 9. května přijeli dvakrát a vždy s úplně naloženou vlečkou. A protože kontejner byl již zcela zaplněn, přijedou s papírem ještě potřetí.

Danuše Knápková


—————

Zpět