Těšili jsme se na Uchova

28.01.2013 09:35

V pátek 25. ledna zahájilo Hustopečské skákání Moravskou výškařskou tour 2013. V dopoledních hodinách soutěžili mladší a starší žáci a žákyně, prostor dostali i handicapovaní sportovci. Avšak nejenom proto patřil tento den dětem. Do městské haly v Hustopečích nás přilákala hlavně autogramiáda dvou Američanů. Nadšeně jsme vytvořili douhou frontu, abychom získali vzácné podpisy vynálezce "flopu" a olympijského vítěze ve skoku vysokém z r. 1968 Dicka Fosburyho a mistra světa ve skoku do výšky, vítěze z Daegu v r. 2011 Jesseho Williamse. Celí nedočkaví jsme si trpělivě vystáli frontu a oni stejně tak trpělivě a s úsměvem podepisovali. Však ty úlovky - na upomínkových vstupenkách i ve vlastních památníčcích - stály opravdu za to !!! A ti, kteří se těšili na Uchova, přidali jeho podpis k ostatním po Uchovově vítězství v sobotu v hale. Všem ostatním zaslali pozdrav přímo do školy Jarda Bába a Ivan Uchov. I s přáním mnoha sportovních úspěchů.

PODÍVEJTE SE NA FOTKY

—————

Zpět