Ukončení šk. roku 2016/2017

07.07.2017 11:34

A je tu ten očekávaný "poslední" školní den. Tradiční nástup na dvorečku, tradiční slavnostní oblečení, tradiční slavnostní nálada, tradiční těšení se na vysvědčení a hlavně na prázdniny! Po několika úvodních větách hodnotících letošní školní rok byl vyhodnocen ŠPLH a ATLETICKÝ ČTYŘBOJ. Nejlepší či nejrychlejší sportovce ve všech kategoriích (chlapci a dívky) si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Dále byli odměněni - spíše odměněny - žákyně, které velice úspěšně reprezentovaly školu ve finanční gramotnosti. Také bylo odměněno šest nejlepších "sběračů" papíru na Legoland a tři Lego "stavitelé". Nechybělo ani vyhlášení a ocenění sedmi nejlepších žáků, kteří školu reprezentovali ve sportovních, vědomostních i jiných soutěžích. Deváťáci se přišli naposledy rozloučit s atmosférou svojí školy a s místem "u zdi", se všemi žáky i pedagogy. Po slovech pana ředitele: "Já odcházím, abych se tu s vámi mohl v září opět setkat," jsme se opravdu všichni rozešli do svých tříd a následně domů.

Přeji všem, tedy dětem, rodičům i nám pedagogům, příjemné prázdniny plné sluníčka a odpočinku. Danuše Knápková

—————

Zpět