Ukončení školního roku

28.06.2014 18:20

Poslední školní den. Den, na který netrpělivě čekali všichni žáci školy. Někteří ho očekávali s tím, že se budou moci pochlubit, jaké známky dostali na vysvědčení. Jiní měli trochu strach z toho, co na vysvědčení uvidí. Sešli jsme se na školním dvoře a nejprve se rozdávali diplomy a medaile za soutěže a závody, které proběhly v posledních dnech školního roku. Zvláštní věcnou odměnu dostali nejúspěšnější žáci školy: Filip Sasínek, Leona Zemčíková, Marcela Jamborová, Kateřina Mikulská a Vojtěch Zemek. Tato pětice žáků v uplynulém školním roce opravdu vzorně reprezentovala naši školu a dosáhla pod vedením svých učitelů výborných výsledků na krajské i celostátní úrovni. Pak jsme se společně rozloučili s p.uč.Ivou Kahounovou, která odchází na jinou školu a přivítali jsme její nástupkyni p.uč.Petru Křivánkovou. Nakonec jsme se všichni rozloučili s našimi deváťáky a popřáli jim hodně štěstí v jejich dalším životě. No a pak už rychle do tříd pro vysvědčení a jsou tady PRÁZDNINY !!!

Podívejte se na fotky z ukončení školního roku

—————

Zpět