Úspěchy našich atletů v hale

03.02.2018 12:22

Halová atletická sezóna se nese především ve znamení závodů ve skoku vysokém. A protože naše škola má dva závodníky pro které je tato disciplína "jako ušitá," zaznamenali jsme celou řadu úspěchů v této disciplíně. A nejen v ní. tady je malé shrnutí.

 

Vánoční laťka Hády (Brno) - Vendula Zemčíková si skočila nový osobní rekord 153 cm a obsadila 3.místo v kategorii ml.žákyň. V přípravce Jan Tančinec překonal laťku ve výšce 114 cm a byl celkově sedmý.

Tříkrálový běh (Hustopeče) - V běžeckém závodě na Křížovém kopci vyhrála Vendula Zemčíková kategorii ml.žákyň.

Hustopečská laťka - Další závod ve výšce a další zlepšení venduly Zemčíkové. Suverénní vítězství výkonem 154 cm. Jan Tančinec bral taky medaili a to stříbrnou v kategorii přípravek za výkon 113 cm.

Přebor Moravskoslezského kraje (Ostrava) - Vendula Zemčíková si udělala osobní rekord ve skoku do dálky 429 cm. celkově jí to stačilo na 10.místo. Závodila i v běhu na 150 m, kde si udělala osobák 22,46 s. a své maximum předvedla i v běhu na 60 m překážek časem 15,35 s.

Anketa Sportovec města Hustopeče - V kategorii Naděje roku 2016 získala Vendula Zemčíková třetí místo.

Hustopečské skákání - Prestižní mezinárodní závody znamenaly další zlepšení osobního rekordu Venduly Zemčíkové a další vítězství. Výkonem 155 cm vyhrála kategorii ml.žákyň a zároveň se stala okresní přebornicí. Po tomto závodu vede i krajský přebor.

Beskydská laťka (Třinec) - Ve společné kategorii ml. a st.žákyň skončila Vendula Zemčíková čtvrtá za výkon 151 cm. Pokusy o nový osobní rekord byly tentokrát neúspěšné.

Podívejte se na fotky

—————

Zpět