Úspěšná halová sezóna Zemčíkové

05.04.2018 21:02

Naše úspěšná sportovkyně, žákyně 6.třídy Vendula Zemčíková patří mezi nejlepší atletky své věkové kategorie u nás ve skoku vysokém. Právě skončená halová sezóna byla z jejího pohledu opravdu výjimečná. Vendula získala letos tři nejdůležitější tituly v hale: stala se okresní a krajskou přebornicí a vyhrála Mistrovství Moravy a Slezska. Svými výkony se jako jediná ml.žákyně nominovala na Mistrovství  České republiky starších žákyň, kde skončila v souboji s o dva roky staršími závodnicemi  na 16.místě. Během sezóny absolvovala celkem deset závodů ve skoku vysokém a v šesti z nich dokázala překonat elitní hranici 150 cm. Na Mistrovství Moravy si vytvořila osobní rekord 157 cm, kterým vede letošní český žebříček s náskokem 4 centimetrů. Její výkony se odrazily i ve výsledcích sportovních anket. V anketě o nejlepšího sportovce města Hustopečí byla v kategorii talent roku 2017 třetí a ve stejné kategorii okresní ankety byla pátá. Blahopřejeme!

Podívejte se na fotky ze závodů a vyhlášení anket.

—————

Zpět