Úspěšný Krumlovský běh

24.10.2016 12:10

Finále letošního ročníku Zajícovy ligy se tradičně uskutečnilo na Krumlovském běhu. Pro naše závodníky to byl velmi úspěšný den. V samotném závodě jsme získali dvě cenné medaile. Zlatou Vendula Zemčíková v kategorii st.přípravky dívek a bronzovou Nela Skočková v kategorii minipřípravka dívek. Velmi dobře si vedli i další naši závodníci i když v tomto velmi nabitém závodě to na medaili tentokrát nestačilo.

Zajícova liga je seriál pěti závodů, které probíhají po celý rok a závodníci sbírají body do celkového pořadí pro sebe i družstvo. Krumlovský běh byl posledním závodem a tak se zde hodnotila celá liga za rok 2016. A i tady jsme byli velmi úspěšní. Naše družstvo, které tvoří závodníci z věstonické školy a atletického oddílu v Hustopečích získali celkově první místo a krásný zlatý pohár, který je vystaven v naší škole. I v kategoriích jednotlivců jsme získali dva poháry díky sestrám Zemčíkovým. V kategorii st.přípravka - dívky získala nejvíce bodů za celý rok Vendula Zemčíková a v kategorii st.žákyň byla Leona Zemčíková celkově třetí. 

Je dobré vzpomenou t i další naše závodníky, kteří skončili v popředí celkového pořadí svých kategorií. Mnozí by se umístili i lépe, ale nemohli absolvovat všechny závody. Tady je malý přehled umístění do dvacátého místa: Jan Tančinec (10.místo), Matouš Jandek (15.), Aneta Panchártková (14.), Valerie Svobodová (18.), Lukáš Sasínek (12.), František Rajchl (10.), Karolína Klusáková (10.).

Podívejte se na fotky z Krumlovského běhu

—————

Zpět