V Oslavanech vybojovaly sestry Zemčíkové 3 medaile

19.09.2014 17:25

Jednu zlatou a dvě stříbrné vybojovaly Leona a Vendula Zemčíkovy na čtvrtém díle Zajícové ligy v Oslavanech. Závody pořadatelům značně zkomplikoval déšť, díky kterému byl pozměněn program závodů. Místo sprintu, dálky hodu a vytrvalostního běhu se uskutečnily pouze závody v hodu a náhradním krosovém běhu. Z naší školy se závodů zúčastnila trojice závodníků. Lukáš Sasínek bojoval zejména v běhu, kde skončil na výborném pátém místě. Hod není jeho silnou stránkou, ale i tak se velice snažil a nakonec vybojoval umístění na konci první desítky. Vendula Zemčíková patřila ve své kategorii mezi favoritky a svou úlohu zvládla na jedničku. V běhu si hned od začátku držela první pozici a vyhrála stylem start - cíl. V kombinaci hodů kriketovým míčkem a raketkou pak skončila těsně druhá. Její sestra Leona v kategorii ml.žákyň skončila v běhu na čtvrtém místě a v hodu na stříbrné pozici. Celkově to tedy byly velmi úspěšné závody.

—————

Zpět