Vendula Zemčíková mezi talenty okresu

26.02.2017 14:32

O tom, že žákyně naší školy Vendula Zemčíková z páté třídy je velký sportovní talent víme již dlouho. Patří mezi úspěšné mladé atletky a její úspěchy jsou již na celostátní úrovni. Toho si všimli i organizátoři sportovních anket, které proběhly na začátku tohoto roku. Vendulka byla zařazena do elitní desítky sportovních talentů okresu Břeclav za rok 2016.

Už v anketě o nejlepšího sportovce města Hustopeče byla Vendulka zařazena v kategorii talent roku na páté místo a byla členkou vítězného družstva atletiky v kategorii mládež. V tomto družstvu jsou spolu s ní i další žáci naší školy, protože hustopečský atletický oddíl má na naší škole svou skupinu. Jmenujme alespoň některé úspěšné atlety naší školy: Leona Zemčíková, Jan Tančinec, Valérie Svobodová, František Rajchl, Lukáš Topolanský, Dominik Machala, Nela Skočíková, …

Výrazného úspěchu však dosáhla Vendula Zemčíková v anketě Talent roku 2016 okresu Břeclav, kde se umístila na skvělém 7. místě. Dostat se do elitní desítky mladých sportovců do 18 let je obrovským úspěchem a Vendulka si ho zasloužila zejména za svůj premiérový start na největším atletickém mítinku u nás na populární Zlaté tretře, který si vybojovala vítězstvím na kvalifikaci ve Znojmě. Dále pak Vendula patří mezi nejlepší skokanky do výšky u nás a její osobní rekord 143 cm byl v loňském roce na prvním místě českého žebříčku.

Vendulce i všem našim mladým sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme mnoho úspěchů v tomto roce.

 

Podívejte se na fotky ze slavnostního vyhlášení ankety sportovec okresu

—————

Zpět