Vendula Zemčíková v rekordu třetí na Mistrovství Moravy

02.10.2017 12:11

Konec atletické sezóny zastihl naši žákyni Vendulu Zemčíkovou v úžasné formě. Na Mistrovství Moravy a Slezska vybojovala bronzovou medaili v novém osobním rekordu 152 cm. Tímto výkonem se dostala do elitní desítky nejlepších českých skokanek do výšky své věkové kategorie. A oproti ostatním má tu výhodu, že ještě celý příští rok bude v této kategorii soutěžit. Samotný závod v Hranici n.Moravě absolvovala s přehledem a velkým klidem. Bez zaváhání skákala všechny své výšky. Když napoprvé překonala 149 cm byla z toho jistota medaile a také o centimetr vylepšený osobák. Na další výšce 152 cm dvakrát lehce shodila, ale pak se krásně čistě přenesla přes laťku a bylo to další vylepšení osobního maxima. Ani pokusy na 155 cm nebyly beznadějné, ale tentokrát laťka ještě odolala. Blahopřejeme ke skvělému úspěchu.

Podívejte se na fotky

—————

Zpět