Vendula Zemčíková vítězkou Zajícovy ligy. Zvítězilo i naše družstvo.

19.10.2014 14:01

Vendula Zemčíková se stala celkovou vítězkou atletického seriálu Zajícova liga v kategorii mladší přípravka. Tohoto skvělého výsledku dosáhla přesto, že na posledním závodě v M.Krumlově nemohla startovat. Naši žáci, kteří v této soutěži startovali v dresu hustopečského atletického oddílu, dominovali i v soutěži družstev a získali cenný pohár za celkové vítězství před týmem Oslavan a Přísnotic.

Vendula Zemčíková před posledním závodem vedla svou kategorii o čtrnáct bodů a protože se nemohla posledního závodu z rodinných důvodů zúčastnit, musela čekat, jak zabodují její soupeřky. Měla pouze jistotu, že celkově neskončí hůř než třetí. Její největší konkurentka Karin Krejčiříková však získala v Krumlově jen 12 bodů a další z adeptek na celkové prvenství Petra Skalníková 16 a tím se před Vendulu nedostala ani jedna z nich. Pro Vendulu Zemčíkovou je to velký osobní úspěch, který ji bude připomínat i zlatý pohár a tričko, které jsme ji do Věstonic přivezli. Za výborné výkony, které podávala celou sezónu si tyto ceny rozhodně zaslouží.

Kromě Venduly Zemčíkové se v celkovém pořadí dobře umístili i další závodníci z naší školy: Leona Zemčíková, Jan Tančinec, Michal Machala, Lukáš Sasínek, Lukáš Topolanský, Kateřina Kucejová, Radek Malina, Nikola Klusáková, František Rajchl, Natálie Jeklová a Karolína Klusáková. Všichni mají podíl na velkém poháru, který bude vystaven ve vitríně naší školy.

 

—————

Zpět