Věstonická škola vítá nové prvňáčky

11.04.2018 16:36

Úterý 10. dubna se stalo významným dnem pro spoustu dětí a jejich rodičů, ale i pro naši školu. V odpoledních hodinách chodby v přízemí vyplnil nezvyklý šum a ruch a třída současných prvňáčků otevřela náruč pro všechny nové předškoláky. Po srdečném přivítání dětí i rodičů panem ředitelem rodiče „opustili“ svoje ratolesti a třída budoucích prvňáčků se dala do práce. Hra s barvami, geometrickými tvary, malé počítání, povídání o sově, trošku zpívání, říkání, tančení a malování. Koho? Toho nejmilejšího. Maminky, tatínka nebo rovnou obou. Šlo to jako po másle. Děti pracovaly s chutí, na vše správně reagovaly, a kdyby již měly svůj Notýsek, určitě by dostaly velikou jedničku nebo ještě větší pochvalu. Nezbývá nic jiného, než přes prázdniny trénovat správnou výslovnost, přitom se do sytosti vyhrát a v září přijít s tou nejkrásnější školní taškou! DK

—————

Zpět