Vyhodnocení atletického čtyřboje

01.07.2016 17:52

K závěru každého školního roku neodmyslitelně patří sportovní klání všech žáků naší školy. Na 2. stupni ve stolním tenise a za celou školu ve šplhu a atletickém čtyřboji. Jednotlivé kategorie byly stanoveny podle věku a dále pak děleny na chlapce a dívky.

STOLNÍ TENIS - chlapci: 1.místo - T. Sedláček, 2. misto - M. Štěpánek; děvčata: 1.místo - V. Prágerová, 2.místo - V. Pacutová, 3.místo - K. Bezděková

ŚPLH NA TYČI 

I. kategorie (1.tř.) - chlapci: 1.místo - O. Kovařík; děvčata: 1.místo - A. Havlíčková, 2.místo - K. Stuchlíková, 3.místo - N. Skočková

II. kat.  (2.+3.tř.) - chlapci: 1.místo - V. Rajchl, 2.místo - J. Havlíček, 3.místo - J. Tančinec; děvčata: 1.místo - K. Jánová, 2. místo - B. Benáčková, 3.místo - J. Javorská

III. kat. (4.+5.tř.) - chlapci: 1.místo - D. Skoček, 2.místo - D. Potoma, 3.místo - R. Topolanský;děvčata: 1.místo - V. Zemčíková, 2.místo - N. Jablonická, 3.místo - M. Landkamerová

IV. kat. (6.+7.tř.) - chlapci: 1.místo - L. Topolanský, 2.místo - V. Kostka; děvčata: 1.místo - K. Klusáková, 2.místo - K. Kucejová, 3.místo - A. Schneiderová

V. kat. (8.+9.tř.) - chlapci: 1.místo - F. Kucej, 2.místo - J. Dohnal, 3.místo - M. Machala

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ

I. kat. (1.tř.) - chlapci: 1.místo - M. Jandek, 2.místo - D. Ďuriš, 3.místo - O. Kovařík; děvčata: 1.místo - N. Skočková, 2.místo - K. Stuchlíková, 3.místo - A. Havlíčková

II. kat. (2,3.tř.)- chlapci: 1.místo - A. Jekl, 2.místo - D. Machala, 3.místo - V. Rajchl a J. Tančinec; děvčata: 1.místo - K. Jánová, 2.místo - T. Samková, 3.místo - B. Benáčková

III. kat. (4,5.tř.) - chlapci: 1.místo - L. Sasínek, 2.místo - D. Skoček, 3.místo - D.Balog; děvčata: 1.místo - V. Zemčíková, 2.místo - N. Jablonická, 3.místo - K. Machalová

IV. kat. (6,7.tř.) - chlapci: 1.místo - L. Topolanský, 2.místo - F. Rajchl, 3.místo - V. Kostka; děvčata: 1.místo - K. Klusáková, 2.místo - K. Kucejová, 3.místo - A. Schneiderová

V. kat. (8,9.tř.) -  chlapci: 1.místo - Jan Dohnal, 2.místo - M. Machala, 3.místo - T. Sedláček; děvčata: 1.místo - L. Zemčíková, 2.místo - N. Jeklová, 3.místo - J. Malíšková


Gratulujeme!!!


                              

        

                                                     


—————

Zpět