Výlet do Permonia v Oslavanech

15.06.2018 11:57

Ve čtvrtek 14. 6. jel celý první stupeň na školní výlet do zábavného parku Permonium v Oslavanech. Všichni jsme se moc těšili, i když tam jeli někteří již podruhé. Děti z 1. a 2. třídy hrály naučnou hru "Ztracený permoník", třeťáci, čtvrťáci a páťáci plnili úkoly v interaktivní hře "Magic Permon - I. level". Úkoly pro starší žáky byly náhodné. Po dosažení více jak 50 bodů skupina hráčů dostala finální úkol, který se promítal v důlní věži. Naše skupina musela rozluštit například tyto úkoly: pomocí voru na důlním jezeře získat kód na čutoře, v pralese najít kód v kleci s červenou veverkou, zorientovat se ve velkém bludišti, projít Permonovou dírou a opět najít kód tentokrát v plechové krabici, rozluštit kód na dynamu, jet hornickým výtahem, přejít přes nebezpečný most do záchranářské štoly a pouze hmatem zjistit, co chybí v lékárničce, při zdolávání horolezecké stěny v úchytu najít pavouka a tím i další kód .... Za odměnu jsme všichni získali malou kovovou sošku PERMONÍKA s krystalem různých barev.

Hrozně se nám v Permoniu líbilo, byla to i "strašidelná" legrace a těšíme se, jak pojedeme na další školní výlet!!  Napsali: Jožka Vaškovič a Tadeáš Duben z 5. třídy

—————

Zpět