Výlet na zámek

27.05.2016 20:02

V pátek 27.5. podnikly děti ze školní družiny výlet na zámek Valtice. V apartmá princezen je čekalo kouzelné království rodinného loutkového divadla. Děti si mohly prohlédnout, jak se loutky vyrábí, výstava nabízí nejstarší loutkové dekorace ze 13.století. Na závěr výstavy si děti zahrály s kopiemi loutek v klasickém stolním divadle, byla to pohádka o smutné princezně. Pochvalu zaslouží Terezka Kostková ze 2.třídy, která se ujala role vypravěče na jedničku. Ještě se trochu ochladit v zámecké kašně a hurá na zmrzlinu. Nezapomněli jsme ani na dárečky pro maminku či sourozence. Poslední akcí školní družiny v tomto školním roce bude přespání ve škole, které se uskuteční v polovině června. Čeká nás barvení triček, opekání špekáčků a nesmí chybět ani stezka odvahy. Už se moc těšíme. 

—————

Zpět