Žáci naší školy získali tři bronzové odznaky OVOV

10.02.2014 13:24

OVOV neboli Odznak všestrannosti olympijských vítězů je projekt, do kterého se naše škola zapojila v letošním školním roce. Zakladateli projektu jsou olympijští vítězové v desetiboji Roman Šebrle a Robert Změlík a akce probíhá v celé České republice.

Žáci během roku absolvují v hodinách tělocviku a v kroužku atletiky 10 disciplín a výsledky v nich jsou obodovány. Pokud někdo získá dostatečný počet bodů může získat jeden z odznaků všestrannosti.

V roce 2013 získali tři naši žáci dostatečný počet bodů k zisku bronzového odznaku. Jsou to:

Lenka Chovancová (9.třída)

František Rajchl (5.třída)

Lukáš Kulkus (8.třída)

Blahopřejeme !!! Odznaky jim přijde osobně předat mistryně světa a olympijská medailistka v trojskoku Šárka Kašpárková v pondělí 3.března v 9.00 hodin ve školní jídelně, kde bude zároveň i beseda s ní. Ta je určena nejen pro žáky naší školy, ale i veřejnost.

Šárka Kašpárková navíc přijala roli sportovní patronky naší školy. Jsme rádi, že tato sportovní legenda a účastnice populární soutěže Star dance byla ochotna spojit své jméno s naší školou.

—————

Zpět