Zahájení školního roku 2017/2018

12.09.2017 13:04
Letošní školní rok 2017/2018 jsme tradičně zahájili na školním dvorku, avšak v netradičně hojném počtu. Vedle současných již "druháčků" si nastoupilo 15 nových prvňáčků. Nejenom je přišli podpořit jejich rodiče. Žáky i rodiče přijeli přivítat zástupci všech obcí - doc. Ing. Jaroslava Rajchlová Ph.D., Ing. Vladislav Moravčík, Ing. Helena Gutmanová, Zdeněk Duhajský i senátor Ing. Jan Hajda a dětem popřát ještě krásnější školu. Rovněž pan ředitel svým žákům popřál mnoho školních úspěchů, především pak prvňáčkům a jejich nové paní učitelce Mgr. Ireně Šilinkové. Poděkoval také p. Samkovi, který sponzorským darem opravil zeď budovy školy na školním dvorku. Slavnostní náladu si děti odnesly do svých tříd a nyní je již čeká deset měsíců pilné práce. Tak hodně "jedniček"!!! DK

—————

Zpět