Zájezd do Prahy na MS ve florbale

08.11.2018 12:41

Pojedeme na Mistrovství světa!

   Naše škola se každoročně zapojuje do celostátního florbalového turnaje pro chlapce a děvčata z prvních až pátých tříd. Každý rok za to získáváme od florbalového svazu pro rozvoj tohoto mezi žáky populárního sportu nějakou odměnu (florbalky, míčky, branky). Letos jsme dostali i jednu mimořádnou nabídku. V Praze se začátkem prosince koná Mistrovství světa mužů a školy zapojené do školního turnaje dostaly možnost zdarma se podívat na Mistrovství světa. Vybrali jsme si z nabídky utkání konané 3. prosince ve známé O2 aréně (největší hala pro 17000 diváků. Je to utkání Finsko- Dánsko v 16,30 hodin.

   Rozhodli jsme se uspořádat autobusový zájezd spojený s prohlídkou památek v Praze a zároveň předvánoční výzdoby Prahy.

   Odjezd autobusu bude kolem osmé hodiny od školy (bude upřesněno) a návrat bude ve večerních hodinách (rovněž bude upřesněno). Žáci obdrží ještě podrobné informace, neboť v prostorách O2 arény platí mimořádné bezpečnostní opatření.

Cena zájezdu je stanovena na 100,-Kč (příspěvek na autobus, zbytek je hrazen z prostředků SRPDŠ), vstupné je zdarma.  PP

—————

Zpět