Zápis do 1. třídy

05.04.2017 18:33
Krásné datum 4. 4. 2017 (14.00 hod) se stalo zcela jistě příjemným a rovněž významným dnem pro naše budoucí prvňáčky a jejich rodiče. Atmosféra byla slavnostní a plná očekávání, i když děti naši školu i pedagogy již trošku znají. Po společném uvítání kluci i holčičky plnili úkoly, aby ukázali, co všechno umí. Rodiče mezitím plnili "úkoly" administrativní a získávali spoustu informací. Nezbývalo, než na závěr nové malé žáčky odměnit PAMĚTNÍM LISTEM s vlastní fotografií a náramkem, který má dětem přinést štěstí a jako uzavřený kruh symbolizuje spojení školy, dětí, rodičů a učitelů. Každý budoucí prvňáček ho převzal přímo z rukou pana ředitele, který je takovým náramkem sám s námi všemi spojen. Krásné léto a šťastné vkročení do prvního školního roku! Těšíme se na všechny 4. září 2017. DK

—————

Zpět