Zemčíková a Rajchl závodili ve Znojmě

23.09.2016 10:07

Výborně se vedlo dvěma žákům naší školy z atletického kroužku na závodech ve Znojmě v rámci Mistrovství Jižní Moravy družstev. František Rajchl si opět vylepšil osobní rekord v běhu na 60 metrů časem 8,84 s. (12.místo) a poprvé běžel i 150 m, kde se časem 21,81 s. vešel do první desítky. 

Ještě výraznějšího úspěchu dosáhla Vendula Zemčíková, která stratovala ve skoku vysokém se soupeřkami o dva roky staršími. Vendula si dokázala zlepšit osobní rekord o 3 centimetry na neuvěřitelných 143 cm. Tento výkon je nejlepším výkonem v její kategorii děvčata - přípravka v České reúpublice a Vendula vede tento žebříček už o čtyři centimetry.

Oba naši žáci se zúčastní i nedělního Mistrovství Moravy a Slezska ml.žactva v Olomouci. Přejeme jim, aby se jim dařilo i na těchto závodech, které jsou pro ně vrcholem atletické sezóny. Budou zde totiž soupeřit s těmi nejlepšími závodníky na Moravě.

—————

Zpět