Zemčíková s Jeklovou závodily v Třinci a Brně

14.02.2015 22:05

Obě naše nejlepší atletky v kategorii st.žákyň Leona Zemčíková a Natálie Jeklová měly možnost zúčastnit se dvou významných výškařských mítinků – Beskydské laťky a Brněnské laťky. Na severu Moravy se oběma děvčatům dařilo přiblížit se ke svým maximům. Leona skočila 135 cm a byla celkově jedenáctá, Natka zdolala 130cm a byla celkově patnáctá. Zvláštností tohoto závodu bylo to, že se konal v nové hokejové WERK Aréně a večer na hlavní závod tu bylo více jak 4 000 diváků.

V Brně šlo oběma děvčatům, kromě celkového umístění, také o umístění v krajském přeboru (sčítaly se jejich výkony z Hustopečí a Brna). Leona předvedla velmi pěkný výkon 136 cm a jen lehce shazovala laťku ve výšce 141 cm, což by byl její nejlepší výkon. Celkově skončila dvanáctá. Natálii tvrdý povrch v Brně nesvědčil a zdolala tentokrát 129 cm.

V součtu závodů v Hustopečích a Brně pak byla Leona Zemčíková na výborném 6.místě v krajském přeboru a Natálie Jeklová na stejně výborném 9.místě v kraji. Blahopřejeme.

Podívejte se na fotky z Beskydské laťky v Třinci

—————

Zpět