Zemčíková uspěla i na Hustopečském skákání

03.02.2014 09:57

Nejvýznamnější atletická akce našeho regionu - mezinárodní závody ve skoku vysokém v hale Hustopečské skákání - se letos poprvé uskutečnila i za naší účasti. ZŠ v Dolních Věstonicích zastupovala mladší žákyně Leona Zemčíková, kterou přijelo do Hustopečí v den pololetních prázdnin povzbudit několik jejich kamarádek. V nejkvalitnější soutěži dne i dosavadní celé halové sezóny v České republice se Leona rozhodně neztratila. Podruhé v životě překonala laťku ve výšce 130 cm a tento výkon ji stačil na krásné osmé místo v celkovém pořadí. Pro Leonu je to určitě povzbuzení do dalšího tréninku a pro naši školu cenný úspěch. Letos má Leona před sebou ještě dva výškařské mítinky: v únoru slavnou Čejkovickou laťku a v březnu pak Břeclavskou laťku. Budeme ji držet palce.

—————

Zpět