Zpátky do pohádky

18.04.2016 14:31

Tak se jmenovala výstava kostýmů, kulis a rekvizit ze známých pohádek, kterou děti ze školní družiny navštívily v sobotu 16.dubna ve Znojmě. Po prohlídce si v dětském koutku za zpěvu písničky Dělání, dělání - postavily z kostek zeď.... potrápily i svůj mozeček a nalezly spoustu slov na  "DR" ....Popelce pomohly přebrat hrách a čočku. Svou sílu někteří předvedli při práci s velmi těžkým kladivem a odměnou jim byla vlastnoručně vyražená stříbrná mince. A protože Znojmo je známé labyrintem chodeb, vypravili jsme se do podzemí na tajný průzkum i my. Určitě vás napadla otázka : " A nebáli se?" Kdepak,  zamkli dveře na rezavý klíč a už byli pryč. Tedy u stánku se zmrzlinou, která nás v teplém  odpoledni příjemně osvěžila. Po svačině, unaveni a plni zážitků jsme se vydali vlakem ZPÁTKY DO POHÁDKY, vlastně domů. A už plánujeme, kam příště!
 

—————

Zpět